4 komentarze do „Szeptucha Rjada opinie

 1. daia

  Ja odprawiałam u wielu rytuał miłosny. No cóż kocham go. Trochę kasy poszło aż trafiłąm do szeptychy Rjada. Wytlumaczyłą mi wszytstko, dokłądnie omówiła jak będzie przebiegał rytuał. Ja też w nim uczestniczyłam. Męczyłąm ją dużą ilością pytań. Szacun dla niej za cierpliwość. Przejdę do brzegu. po rytuale jesteśmy ze sobą. Do tej pory piszę do Rjady jak mam jakiś problem. Bardzo cenię jej wiedzę. Jeśli szukasz kogoś aby odprawił rytuał to ją mogę polecić.

  Odpowiedz
 2. guessguess

  Ja się zastanawiałam nad rytuałem i niej ale jakoś nie wzbudziła mojego zaufanie szczególnie jak przestałam się odzywać bo chciałam wszystko przemyśleć a ona zasypywała mnie mailami ze czy robimy i czy zaczynano i żeby zrobić przelew i ze mój były już kogoś ma i zaczyna się zakochiwać i ze szkoda czasu …. ale na szczęście już z pomocą innych osób jesteśmy znowu razme

  Odpowiedz
 3. slonecznik5a

  Ja mogę polecić Rjadę, odprawiałąm u niej rytuał finansowy i karta mi sie odmieniła, . KOledze odprawiała rytuał miłosny bo go zostawiła go Patrycja i wrócili do siebie więc mogę ją polecić.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *