zaklęcia miłosne sprawdzone

przez | 20 sierpnia, 2020
Oceń post

Od dawna podoba mi się jeden znajomy. Od Andrzejek mam poczucie, że przydałyby się zaklęcia miłosne – sprawdzone najlepiej – by być z nim. On jest miły i sprawia wrażenie nieśmiałego, więc trudno mi powiedzieć, co naprawdę czuje. A wróżby miłosne nie pozostawiają wątpliwości, że jest dla mnie stworzony. Ja jestem Bykiem, on Koziorożcem – no po prostu idealny horoskop miłosny, Zastanawiam się, jak rzucić urok, by i on to zrozumiał. Czy jest jakiś rytuał miłosny, który pomógłby mi zyskać jego uczucie. Proszę o sprawdzone zaklęcia miłosne.

13 komentarzy do „zaklęcia miłosne sprawdzone

 1. Wojtek

  Witam jestem zdecydowany na rytual egipski. Moje zycie bardzo sie skomplikowalo. Zona odeszla i mieszka juz z kims. Poza tym narobilem brzydkich rzeczy.pomozcie

  Odpowiedz
 2. Radosna

  Ja odprawiałam zaklęcie miłosne, ale takie profesjonalne, z zestawem rytualistycznym. W efekcie nie tylko odzyskałam mężczyznę, ale i teraz jestem w 9 miesiącu ciąży z nim. Korzystałam z pomocy rutualisty – mistrza Dagom Molfara. Teraz też czasami się do niego zwracam, ale już nie po rytuał tylko postawienie tarota itd.

  Odpowiedz
 3. Karola

  Nie odprawiaj zaklęć sama. To niebezpieczne. Ja na początku chciałam sama ale trochę poczytałam i mi przeszło. Skończyło siętak że znalazłam rytualistę i on odprawił rytuał na przyciągnięcie mojego chłopaka.

  Odpowiedz
 4. Kasjana

  Mi biała magia nie pomogła- bardzo trudny przypadek u mnie był i trafiłam do Inari. Ona odprawia czarne wesele i dopiero jej udało się. jesteśmy razem. jestem bardzo szczęśliwa. wpisz w wyszukiwarkę Inari czarne wesele powinno ci wyskoczyć.

  Odpowiedz
 5. ololo

  Jeśli chodzi o Inari to jest sympatyczna, ale u mnie jej rytuał dał słabe efekty, szukam kogoś dalej.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *