Eryk Mozgol – opinie

przez | 2 marca, 2019
4.7/5 - (10 votes)

Czy komuś wykonywał rytuał Eryk Mozgol? Zastanawiam się nad rytuałem egipskim, jakie macie opinie?

37 komentarzy do „Eryk Mozgol – opinie

 1. Madzia

  U mnie zadziałało, partner do mnie wrócił. Na efekty trochę się czeka, ale mogłam w tym czasie liczyć na wsparcie pana Eryka, który odpowiadał na każde moje pytanie. Polecam.

  Odpowiedz
 2. Mżotka

  Polecam rytuał egipski u tego pana. Mam efekty po 4 tygodniach, jest wyraźna zmiana na plus. Z chłopakiem mamy kontakt, prawie codziennie rozmawiamy przez telefon, również spotykamy się. Na razie nie jakoś często, ale nie wszystko od razu. Ja jestem zadowolona.

  Odpowiedz
 3. Ewa

  W marcu zamówiłam rytuał egipski u pana Eryka, pierwsze efekty zaczęły pojawiać się po trzech tygodniach od wykonania rytuału. Z początku nie było to jeszcze nic szczególnego, zwykła krótka wymiana smswów. Z czasem jednak chłopak zaczął się przełamywać, teraz regularnie się spotykamy.

  Odpowiedz
 4. Basia

  Czy ktoś zamawiał rytuał u dwóch osób na raz? Bo zamówiłam już jeden u innej osoby, a zależy mi na silnych efektach. Pytam, bo zamówiłam też u Michała Stępki i nie wiem co robić w takiej sytuacji.

  Odpowiedz
 5. Wiesia

  Chciałam polecić rytuał separacyjny u pana Eryka. Zamówiłam jakiś czas temu i zadziałał.

  Odpowiedz
 6. Rudowłosa

  Jestem parę tygodni po rytuale egipskim i zaczynają pojawiać się efekty. Wcześniej miałam u wielu innych osób robiony rytuał i tylko przy jednej osobie coś ruszyło, ale efekt był słaby. U pan Eryka zmiany są wyraźniejsze.

  Odpowiedz
 7. Kamionika

  U mnie minęły niecałe trzy tygodnie od zakończenia rytuału u pana Eryka i kontakt z partnerem wrócił, jednak on jest niezdecydowany. Jednego dnia chce rozmawiać, później cisza. Ktoś miał podobnie?

  Odpowiedz
 8. Halszka

  Od tego piątku pan Eryk wykonuje dla mnie rytuał, mam nadzieję, że i w moim przypadku się uda. Moja sytuacja jest raczej beznadziejna gdyż pokłóciliśmy się z chłopakiem a na dodatek podejrzewam, że kogoś ma.

  Odpowiedz
  1. Irvina

   Ja wczoraj miałam ostatnią sesję, trochę się tym denerwuje, niepokoję.

   Odpowiedz
 9. Platekrozy

  Zastanawiam się czy nie zamówić rytuał u pana Eryka, mam jednak pewne obawy, gdyż już wcześniej zamawiałam rytuał u dwóch osób i nie było żadnych efektów, a wydałam mnóstwo pieniędzy.
  Może ktoś powiedzieć jak taki rytuał u pana Eryka wygląda?

  Odpowiedz
 10. Chochla

  Witam
  Czy ktoś miał tak, że po rytuale kontakt wrócił, ale partner nie może się zdecydować? Chodzi mi o to, że raz dobrze nam się pisze, później potrafi się nie odzywać, po czym znowu piszemy i rozmawiamy.

  Odpowiedz
 11. Truskawka

  Ja jestem w trakcie wykonywania spętania przez Eryka Mozgola, mam jakieś dziwne skoki nastroju, od euforii po smutek. Czy to normalne?

  Odpowiedz
 12. Andrew

  Jutro mam spotkanie z dziewczyną. Moja sytuacja do łatwych nie należy, wierzę jednak, że się uda. Na razie są jakieś postępy.

  Odpowiedz
 13. Jeffrey

  Rytuał egipski u mnie zadziałał, pan Eryk Mozgol w moim przypadku okazał się jak najbardziej skuteczny.

  Odpowiedz
 14. Magdek

  U mnie rytuał zadziałał. Zmiany zaczęły pojawiać się już podczas sesji, później coś się zatrzymało, po dwóch tygodniach od zakończenia nastąpił jakiś przełom. Rytuał miałam zakończony w połowie listopada.

  Odpowiedz
 15. Miki2

  Jestem po rytuale egipskim u Pana Eryka. Teraz czekam na efekty. Wierzę. że się uda, chociaż moja sytuacja do łatwych nie należy.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *