Magia miłosna czy działa

przez | 28 października, 2019
Oceń post

Czy magia miłości okazała się u was skuteczna i w jakich okolicznościach, jeżeli możecie się w ogóle taką wiedzą podzielić?

17 komentarzy do „Magia miłosna czy działa

 1. Tamara

  W pracy miałam romans, z którego chciałam, żeby coś więcej się urodziło. Niestety mój partner miał inne zobowiązania i nie wiedziałam, jak to się skończy. Zdecydowałam się w końcu trochę z desperacji na rytuał miłosny u dość często polecanego tarocistyhttps://www.m(…)%82osne i zadziałał u mnie po dwóch miesiącach około. Mocno romantyczna sytuacja, wspólny wyjazd i dużo obietnic. Do tej pory dzieje się u mnie bardzo dobrze.

  Odpowiedz
 2. Leśny Wilk

  Ja polecam Annę Szalkowską. W moim przypadku potrzebne było wzmocnienie oraz jakiś dodatkowy rytuał, nie pamiętam dobrze jak to się nazywało. Co najistotniejsze to to, że się udało. Gdyby ktoś chciał popisać, zapraszam: wilklesny1@gmail.com

  Odpowiedz
  1. Wicky

   U mnie mijają 3 tygodnie od zakończenia rytuału u pani Ani, po dwóch miesiącach braku kontaktu chłopak wczoraj zaproponował spotkanie, jesteśmy umówieni na dzisiaj. Trochę się denerwuję przed spotkaniem.

   Odpowiedz
   1. Wicky

    Hej Spotkanie spędziliśmy bardzo miło przy kawie, trochę porozmawialiśmy. Teraz głównie piszemy na Facebooku, ale też czasami jest rozmowa telefoniczna. Pani Ania każe czekać jeszcze i nie naciskać.

    Odpowiedz
 3. beti8

  czy skuteczna to chyba zalezy na kogo się trafi, bo ja raz nie miałam żadnych efektów a nawet wydaje mi się że sytuacja między mną a partnerem się pogorszyła po tym nieudanym rytuale, potem spróbowałam drugi raz u osoby z polecenia i wszystko po miesiącu diametralnie na plus się zmieniło. rytuał się udał a mój partner wrócił do mnie i znów mnie kocha.więc jedno jest pewne; zalezy na kogo się trafi bo jest sporo nieuczciwych osób co tylko pieniądze biorą i nie robią rytuałów i mi się zdaje że ja za pierwszym razem na taka osobę właśnie trafiłam.

  Odpowiedz
 4. smutna

  marcintarot. pl to niestety nie uczciwy człowiek. rytuał nie działa a on się nie odzywa. czy możesz mi podać namiar na osobę u ktróej są efekty magi?

  Odpowiedz
   1. Anastazja

    Nie wiem czy już zamówiłaś u niego czy u kogoś innego, ale jeśli dalej szukasz to Michał Stępko jest skuteczny. Piszę to po sobie bo sama u niego robiłam.

    Odpowiedz
 5. gość

  Kobieto, daj sobie spokój. To wchodzenie na pole demoniczne. Może lepiej pomodlić się o dobrego partnera. Czy nie widzisz, że albo to jest oszustwo albo wchodzenie na drogę zła. Miłość nie przy hodzi na zawołanie. Ty chcesz na siłę kogoś zmusić do miłości. Nie można tak. Poczytaj sobie coś o wróżbach. To jest okultyzm. Nie igraj z tym.

  Odpowiedz
 6. Bożena

  Nie opowiadaj głupot kobieto. I nie strasz ludzi. Ja jestem kobietą która zamówiła u wróżki szeptuchy urok miłosny na męża który mnie zostawił. I co? rytuał zadziałał. Mąż wrócił Teraz jest między nami lepiej niż wcześniej. Nic złego sie nie wydarzyło nikomu. Jesteśmy szczęśliwi. Od rytuału minęło dwa lata i jest cudownie, a wcześniej było przez 3 lata ciągła walka między nami i w końcu od odszedł. Magia nam pomogła i wszystkim polecam,ale co ważne trzeba to zrobić u osoby która jest po pierwsze uczciwa a po drugie wie co robi aby nie zaszkodzić.

  Odpowiedz
  1. Zainteresowana

   Witaj Bożena mogłabys napisać kto ci robił ta magię miłosną? Bardzo potrzebuję pomocy ale uczciwej bo raz juz zostałam oszukana. Gdybyś byla uprzejma podzielić się kontaktem byłabym wdzięczna,,,

   Odpowiedz
 7. Róża

  Polecam spróbować u Anny Szalkowskiej, u mnie rytuał wyszedł. Efekty zaczęły pojawiać się już po tygodniu po zakończeniu rytuału. Później stopniowo była poprawa, na nowo jesteśmy razem.

  Odpowiedz
 8. Gość

  Witam, ja zamawiałam rytuał, ja…. Gdzie nie wierzyłam ale… Podobno tonący brzytwy się chwyta… Pierwszy zamówiony nie podziałał…. Drugi tak… A może oba zadziałały? Może po prostu tak miało być? Ale co by nie było poszło wszystko po mojej myśli, nieważne, czy po prostu los tak chciał, grunt, że miałam nadzieję i że drugi pan rytualista okazał się cudownym człowiekiem, oczywiście zapłaciłam ale wcale nie miliony, ba, nawet nie całość odrazu, naprawdę nie będę się zastanawiać, czy jestem głupia czy naiwna, jestem szczęśliwa jak do tej pory i to jest chyba najważniejsze… Dla zainteresowanych podam namiary, ta osoba ma stronę w necie ale raczej o niej nie słychać, a jest naprawdę skromnym, uczciwym człowiekiem, mimo że tak, wiem, wszyscy o takich mówią naciągacze – o tym Panu tak bym nie powiedziała…

  Odpowiedz
 9. Gość

  Pozwalam sobie przekleić mój post z innego wątku, ale uważam, że naprawdę takie osoby jak pani Waleria trzeba promować, bo w Internecie jest tak wielu oszustów, o czym przekonałam się przez ostatnich kilka lat. I kiedyś sama byłam taką osobą, która szukała pomocy i była załamana tym, że ciągle jestem oszukiwana i naciągana.

  Szukałam bardzo długo rytualisty, który mógłby mi pomóc w sprawie beznadziejnej. 4 lata kiedy byłam oszukiwana, naciągana na pieniądze przez różne osoby, te bardziej popularne w Internecie, jak i mniej popularne, przekazywane drogą pantoflową, rzekomo super skuteczne i dobre. W końcu stwierdziłam, że nie będę sugerować się opiniami, znalazłam gdzieś w otchłani Internetu maila do kobiety po 60. Zagięła mnie ceną rytuału, bo zapłaciłam 1500 zł, ale coś mnie jednak przy niej trzymało, coś mówiło mi, że to jest dobry kierunek. Kiedy zaczęła robić rytuał momentalnie to czułam. Wiedziałam na który dzień zaplanowany jest rytuał, ale nie wiedziałam o której godzinie. Kiedy następnego dnia do mnie napisała z informacjami, że rozpoczęła rytuał punkt 21:00 aż się nogi pode mną ugięły, bo ja to doskonale wiedziałam już po swoim samopoczuciu.
  Pracowała nade mną 30 dni a moje życie zmieniło się o 180 stopni. Dała mi wiele cennych wskazówek, kierowała kiedy nie byłam pewna swoich decyzji. Dzięki niej i jej działaniom zdobyłam się na odwagę, żeby cokolwiek zmienić w swoim życiu. Nie jest idealnie, ale od rytuału nie minęło dużo czasu. Widzę jednak ogromne zmiany.
  Wiem, że ona ze względu na swój stan zdrowia zajmuje się rzeczywiście trudnymi przypadkami.
  Jeśli ktoś chciałby spróbować, porozmawiać z nią to zostawiam namiar szeptucha@onet.pl

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *