Rytuał na pozbycie się kogoś z życia

przez | 28 kwietnia, 2019
3.2/5 - (4 votes)

Hej. Wszędzie są rytuały na uroki miłosne a ja chce aby mój mąż zniknął z mojego życia raz na zawsze. Ja wiem są rozwody ale to jest człowiek msciwy itd i on nie da mi nigdy spokoju. Proszę o konkretne porady nie mam pieniędzy mimo, ze mam wlasne dochody bo takie życie mi zgotował. Dziękuje ja się już chwytam wszystkich możliwości bo taka ćma energetyczna, wstrętny egoista i psychofag o reszcie nie wspomne. Ja odejde a on i tak mi nie da zyc.

3 komentarze do „Rytuał na pozbycie się kogoś z życia

  1. Sevrena

    Nie poddawaj się, odetnij się od negatywnych energii, bo tego nikt za ciebie nie zrobi, jeśli kogoś zatrudnisz, on będzie z tobą w kole magicznym. Białą kredą namaluj regularne koło i pentagram dookoła siebie , albo heksagram; – istnieje też tzw. Tarcza Energii , dostępna np. w książkach radiestety prof. Królickiego trzeba włożyć świadka i postępować wg. instrukcji. Białe świece w pentagramie w kręgu dookoła nakreślonym pomogą ci się odciąć od negatywnych energii . Równiez metalnie oczyścić. Rytuał odcięcia można powtórzyć, a;e odcinianie w środku nici aka powinno pomoc ewidentnie, jeśli zaplanujesz to na tydzień, bo ci się spodoba, to bez sensu. Powinno podzialać szybko. Mogą być z początki natłokiem myśli typu “co bez niego/niej zrobię”, dlatego przewiduje się oczyszczenie umysłu z tej osoby. Powodzenia.

    Odpowiedz
  2. merlamag

    Mam podobnie, mój mąż ciągle pije, ja już tego nie wytrzymuję nic nie pomaga, błaganie żeby poszedł na odwyk nic po prostu nic, dlatego wnoszę o rozwód i jeśli to nie pomoże to nie wiem. Powodzenia Joaśka, trzymam kciuki

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *