5 komentarzy do „Marcin Tarot – opinie

 1. Margitmoser

  Widziałam mnóstwo negatywnych opinii o tym panu i uważam że są prawdziwe. Miałam przyjemność skorzystać z usług tego Pana. Mimo gwarancji że w ciągu od 4-8 tygodni wszystko będzie dobrze muszę stwierdzić że pomimo 12 tygodni czekania nic się nie zmieniło poza straconymi pieniędzmi.A nie były małe. Kontakt super do póki nie zapłaciłam pieniędzy. Potem najpierw zdawkowe odpowiedzi i w końcu wcale. Na pytanie co jeśli rytuał nie zadziała otrzymałam odpowiedż że trzeba będzie sprawdzić dlaczego. Może ze względu na działanie osób trzecich. Na pytanie jakie to mogą być osoby i o co chodzi już odpowiedzi nie otrzymałam.
  Tak więc ku przestrodze myślę że nie warto wierzyć w rytuały. Wydałam bardzo duże pieniądze w nadziei że ktoś mi pomoże w mojej sprawie. Jednak niestety dziś muszę stwierdzić że rytuały to bajka i pobożne życzenie ludzi zdesperowanych takich jak ja.

  Odpowiedz
 2. Magdalena

  Marcin Tarot jest bardzo niemiły, dodatkowo bardzo drogi. Zmarnowane pieniądze.

  Odpowiedz
 3. Halina

  Marcin Tarot jest niestety nieskuteczny. Zamawiałam na tej stronie rytuał Krwi za 1700zł. Niestety do dnia dzisiejszego brak efektów. Szkoda bo naprawdę liczyłam , że jest to skuteczna osoba. Zmarnowane duże pieniądze.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *