Zdjęcie z rytuału miłosnego

przez | 5 marca, 2021
5/5 - (1 vote)

Słuchajcie, mam dylemat. Zastanawiam się nad zamówieniem rytuału miłosnego, wysłałam zapytanie do paru osób, część mnie zainteresowało. Zapytałam, czy po skończonym rytuale dostanę jakieś zdjęcie, część mi napisało, że wysyła takie, część – nie. Jakie macie z tym doświadczenie, czy takie zdjęcie to rzeczywiście wystarczający dowód, że rytuał został przeprowadzony? Przyznam, że spotkałam się z różnymi opiniami, dlatego proszę Was o radę.

8 komentarzy do „Zdjęcie z rytuału miłosnego

    1. Iga

     Dokładnie. Są nawet religie, np. voodoo, gdzie ludzie nie pozwalają sobie nawet na robienie zdjęć. Zastanawiam się jak musi być wykonany rytuał skoro ktoś to uwiecznia na fotografii 🙂

     Odpowiedz
 1. Janina

  Zdjęcie z rytuału miłosnego nie jest żadnym dowodem, że faktycznie został on wykonany, a już na pewno nie potwierdza, że został on zrealizowany poprawnie. Wystarczy zobaczyć na opinie tych rytualistów, którzy przesyłają fotkę po rytuale. Jest sporo negatywnych opinii o nich.

  Odpowiedz
 2. Agniecha

  Jakiś czas temu zamawiałam właśnie u dwóch takich osób, które wysłały mi zdjęcia. Z ciekawości zobaczyłam datę ich utworzenia, bo to łatwo można zweryfikować. Oba zdjęcia sprzed paru lat. Totalna załamka.

  Odpowiedz
 3. Feba

  Jeśli ktoś ma czas na robienie zdjęć to raczej rytuałów nie odprawia. Przy typu pracy trzeba się raczej dobrze skoncentrować a nie myśleć, że za chwilę trzeba cyknąć fotkę.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *