Urok miłosny

przez | 2 grudnia, 2020
4.9/5 - (9 votes)

Mam pytanie do osób, które skorzystały z uroku miłosnego. Co robiliście w tym tzw. czasie oczekiwania na efekty? Czy po prostu bezczynnie czekaliście, czy może coś próbowaliście robić? Czekam na opinie.

7 komentarzy do „Urok miłosny

 1. pinio_10

  Czemu nikt się nie wypowie? Przecież na forum jest wiele osób które korzystały z uroku.

  Odpowiedz
  1. pinio_10

   Ja nie pytam się u kogo robiłyście tylko co robiłyście podczas czekania na efekty. Ktoś może się wypowiedzieć?

   Odpowiedz
 2. poznajaca

  Czy dobrze zrozumiałam, że na kogoś puściłem urok, by Cię kochał i by był z Tobą? A jak urok przestanie działać i po 10 latach oboje spojrzycie na siebie i stwierdzicie, że były to stracone lata i zniszczona młodość? Nie neguję, ani nie oceniam twojej decyzji, jednak skłaniam do przemyśleń w tym temacie, bo swoimi czynami kształtujesz się jako człowiek i to co czynisz, będzie i tobie czynione. Jako ludzie jesteśmy bardzo różnorodni i czasami jak się dwoje ludzi poznaje, to działa chemia, nowość i jest super, albo potrzeba nam doładowania drugim człowiekiem, ale po pewnym czasie już czar mija, i czasami nie ma to związku, z tym, czy kochamy, czy nie, tylko czy do siebie pasujemy. Dlatego nie powinno być wcale sformalizowanych związków, by dwoje ludzi z własnej nie przymuszonej woli chcieli być ze sobą, o siebie się troszcząc, kochając i wspierając. Czasami widzimy ukochanego w niewłaściwych barwach, ale to oznacza wprost, że brak jest światła miłości i zrozumienia i niekiedy wystarczy przeczyścić taki związek by się dalej dobrze układało, ale czasami oznacza to wprost, że będziemy szczęśliwi z innym partnerem, bo mamy prawo do wolności i nikt nie ma prawa jej zabierać, bo zabijamy w ten sposób drugiego człowieka, a za to już jesteśmy odpowiedzialni i będziemy z tych czynów sami rozliczali się po śmierci.

  Odpowiedz
 3. Wolka

  To pewnie zależy od rytualisty oraz tego jakie zalecenia poda. Ja miałam u Anny Szalkowskiej i po zakończeniu rytuału miałam nie myśleć o nim. Efekty mam więc raczej to dobra metoda

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *