Dziwne sny po rytuale miłosnym

przez | 5 lutego, 2021
4.6/5 - (8 votes)

Jestem w trakcie czekania na efekty rytuału. Juz końcowka tego czekania bo za nie dlugo mają sie pojawic efekty. Ale nie o tym chcialam… Mam pytanie: od czasu zamówienia rytualu na mojego byłego partnera kilkakrotnie sni mi sie sen w ktorym on na początku jest z inną kobietą ale potem się z nią rozstaja i my wracamy do siebie i jestesmy razem. Ja bardzo w to wierze. Czy ktos moze mi odpowiedziec co takie sny oznaczają? Czy to wskazanie ze rytual się uda? Czy po prostu moja psychika i podświadomość?

7 komentarzy do „Dziwne sny po rytuale miłosnym

 1. Wioleta

  Też miałam takie sny, a więc to jest chyba dobry objaw. Robiony miałam u Anny Szalkowskiej.

  Odpowiedz
 2. babuszka

  Ja robiłam ponad parę lat temu u Layli. praktycznie przez dwa miesiące miałam jakieś dziwne sny. Jak nigdy dotąd i nie miały nic wspólnego z moim życie. Jednak nigdy nie czułam się zagrożona czy osłabiona. Bardziej jakbym była w letargu czy jakiejś hipnozie. Sama rytuał to osobny temat, ale tak nic negatywnego

  Odpowiedz
 3. Wikhia

  Jestem w trakcie rytuału u Anny Szalkowskiej i mam problemy ze snem oraz ogólny problem z koncentracją. Wyczytałam, że często się to zdarza, to raczej dobry znak.

  Odpowiedz
 4. Buczynka

  Ja miałam u Asanguisa i nie było żadnych objawów. Dodam, że zakończony miałam dwa tygodnie temu.

  Odpowiedz
 5. Zakoooochana

  Ja jestem 2 tygodnie po rytuale u Anny Szalkowskiej. Od samego początku mam problem ze snem, jestem podenerwowana i mam w sobie taki ciągły lęk, niepokój często aż się trzęse. Dziwne sny z moim ex mam od kilku nocy. Śni mi się on jak zawsze jest zemną ale w tle (nie widoczna ale obecna) jego obecna kobieta która się pojawiła niedawno. Często w nocu budzę się zlana potem, roztrzęsiona. Mam nadzieję to wszystko zakończy się dobrze:)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *