7 komentarzy do „Asanguis – opinie

 1. Sethart

  Polecam z czystym sercem Asanguisa. Miałam bardzo trudny okres po odejściu męża, który związał się z inną kobietą, swoją dawną miłością. Nie mieliśmy jeszcze wówczas dzieci. Dwukrotnie skorzystałam z pomocy wróżki, gdzie drugi rytuał w mojej sprawie miał już pomóc na sto procent – jednak nie pomógł w ogóle. Dopiero długi czas po tym znajoma poleciła mi osobę, która również pomogła jej w uzdrowieniu relacji z partnerem (narzeczony wrócił do niej po wielomiesięcznej rozłące). Mimo ogromnych oporów, spróbowałam i się nie zawiodłam. Mąż zostawił swoją kochankę i wrócił do mnie. Nasze relacje zostały uzdrowione i powoli zapominam o tym, co było, bo nie da się z tym żyć i mieć normalny związek.

  Odpowiedz
 2. Maki

  Efektów nie mam ani ja, ani mnóstwo babek, które u niego zamówiły. Jak można tak podle oszukiwać?!

  Odpowiedz
 3. Karolcia

  jestem bardzo zadowolona z pomocy pana Asanguisa. Zadziałało w 100% a nawet lepiej. Uwolniłam siebie i córke od tyrana i dostał za swoje. Jestem ogromnie szczęśliwa i wreszcie wolna

  Odpowiedz
 4. Mandarynka

  Mag Asanguis w moim przypadku okazał się nieskuteczny. Najpierw robiłam u niego czarne wesele, zapewniał, że rytuały na pewno się pojawią. Niestety okazało się inaczej. Więc szanowny pan Asanguis zaproponował inny rytuał – droższy. Oczywiście odmówiłam, bo nie mam zamiaru pakować dodatkowych pieniędzy.

  Odpowiedz
 5. Asia

  W moim przypadku pomoc Pana Asanguisa była jak najbardziej udana. Rytuał Egipski był robiony w czerwcu. Po tym z moim byłym były kontakty i sie urywały, trochę taka sinusoida. Asanguis pisał, żeby być cierpliwym, że rytuał działa i będzie ok. I teraz wiem, że już jest tak jak chciałam. Przynajmniej na razie. Jesteśmy ze sobą.

  Odpowiedz
 6. Nietrafiona

  Kompletnie nieskuteczny!
  Robilam u niego chyb a 3 rytualy.. za kazdym razem zapewnial ze tym razem sie uda i ze na pewno beda efekty… nic anic. Nie polecam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *