23 komentarze do „Anna Szalkowska opinie

 1. Róża

  U mnie rytuał wyszedł, efekty zaczęły pojawiać się już po tygodniu po zakończeniu rytuału. Później stopniowo była poprawa, na nowo jesteśmy razem.

  Odpowiedz
 2. Wolka

  Zaczęłam rytuał jeszcze pod koniec listopada. Dodatkowo potrzebne było wzmocnienie, po którym pojawiły się efekty i wszystko zaczęło działać. Kontakt z panią dobry, odpowiada na wszystkie pytania, podtrzymuje na duchu, do tego są efekty, więc mogę polecić.

  Odpowiedz
 3. Lolly

  Jakieś nowe opinie o Annie Szalkowskiej? Ktoś nie dawno robił rytuał u niej i ma efekty?

  Odpowiedz
 4. Pietka

  Ja rytuał miałam zakończony pod koniec marca, efekty zaczęły pojawiać się już po tygodniu, ale na początku było trochę trudno, bo partner nie mógł się zdecydować, często mówił, że musi się zastanowić i przemyśleć co z nami. Ostatecznie z partnerem na nowo jesteśmy razem.

  Odpowiedz
 5. Nurta

  Również mogę polecić panią Anię. Na innych forach opisałam dokładniej moją historię, obecnie jesteśmy razem z partnerem.

  Odpowiedz
  1. Optymistka

   Ja jestem tydzień po. Po kilku dniach nastąpiło spotkanie, byliśmy na obiedzie, spacer. Było tak jak byśmy nadal byli razem. Nie mogliśmy się rozstać. Następny dzień też był cudowny i nagle trzy dni później znowu blokada z jego strony. Ze potrzebuje czasu i takie tam. Okazało się nie daje mu spokoju dziewczyna z którą się spotkał kilka razy. Teraz Pani Ania wykonuje rytuał separacyjny. Ja czekam nie robie nic. Kontakt jest ale jakieś głupoty na fb nic co miało by mieć związek z nami. Cały czas mam problemy ze snem, koncentracją. Pozostało mi czekać.

   Odpowiedz
 6. Ilona

  Czy w sytuacji gdy partner ma już kogoś innego rytuał ma szanse zadziałać?

  Odpowiedz
 7. Tymka

  Również chcę zamówić rytuał miłosny, zauważyłam że Anna Szalkowska ma dosyć dobre opinie. Przyznam jednak, że nigdy wcześniej nie korzystałam z tego typu pomocy i jestem trochę sceptyczna. Możecie napisać coś więcej na ten temat? Na czym to polega?

  Odpowiedz
  1. Kajzerka

   Pani Ania jest skuteczna, ja po niedzieli mam się spotkać z moim partnerem.

   Odpowiedz
  2. Ja

   Musisz zaufać swojej intuicji nikt Ci nie napisze szczegółów ja tez szukałem szukałem a koleżanka mi dała namiary do Pani Anny , w internecie opinie nie szukają bo jak to internet wszystko przyjmie każdy może pisać co chce .Z tego co można stwierdzić jest to osoba bardzo wiarygodna i to powinno Ci wystarczyć za cała opinie .

   Odpowiedz
 8. Rsd09

  A jak z paleniem podczas i po rytuale ? Ja 2 tygodnie po mialam jednorazowy kontalt.
  Ciezko mi nie palic gdy sie stresuje…. jestem w trakcie rzucania, boje sie ze zaburzam energie

  Odpowiedz
 9. EmiLotka

  mial ktoś ostatnio rytuał egipski? jak efekty i jakim czasie zaczęły się pojawiać?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *